Oficjalna strona,
KS AZS-AWF

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Kibicujemy naszym kadrowiczom!

Piłka Ręczna

Przerwa w rozgrywkach piłki ręcznej nie jest dla zawodników i trenerów AKPR AZS AWF Biała Podlaska, czasem zupełnego odpoczynku. Nasi szczypiorniści dbają o swoją kondycję podczas różnego rodzaju indywidualnych ćwiczeń i aktywności fizycznych. Ale dla znacznej części naszych zawodników, jest to okres wytężonej pracy w zespołach kadr narodowych.

Jak już wcześniej informowaliśmy na zgrupowaniu Reprezentacji Polski B U20 są: Mateusz Grzenkowicz, Mikołaj Rodak i Franciszek Wierzbicki, a w sztabie szkoleniowym "biało-czerwonych" znajdują się: Marcin Stefaniec i Marek Kubiszewski. Cała piątka przebywa obecnie w Słowenii, gdzie Młodzieżowa Kadra Narodowa szlifuje formę, przed rozpoczynającymi się za kilka dni, Mistrzostwami Europy U20.

Z kolei Reprezentacja Polski seniorów w piłce ręcznej plażowej udała się do Bułgarii, a wraz z nią Daniel Szendzielorz. Nasz rozgrywający przygotowuje się do EHF Beach Handball Championschip 2024, który stanowi eliminacje do Mistrzostw Europy 2025. Turniej ten odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2024 roku w Warnie.

Poniżej publikujemy terminarze spotkań EHF EURO U20 i EHF Beach Handball Championschip, które będziemy na bieżąco aktualizować, podając wyniki i dokonania naszych zawodników.

Trzymamy kciuki za kadrowiczów AZS-u!

 
 

EHF EURO U20 - Preliminary Round (Grupa F)

(Tri Lilije Hall, Laško - Słowenia)

10.07.2024

12:00

Islandia

vs

Ukraina

49:22

(28:13)

10.07.2024

16:40

Szwecja

vs

Polska

38:26

(19:10)

11.07.2024

12:00

Ukraina

vs

Szwecja

16:37

(6:16)

11.07.2024

16:40

Polska

vs

Islandia

32:37

(16:19)

13.07.2024

14:20

Polska

vs

Ukraina

--:--

(--:--)

13.07.2024

16:40

Szwecja

vs

Islandia

--:--

(--:--)

 

10.07.2024 - Polska: Nikodem Błażejewski, Daniel Drożdż - Jacek Fajfer (1), Mateusz Grzenkowicz (1), Oliwier Kamiński (1), Jakub Luksa (1), Piotr Mielczarski (2), Kacper Olczyk, Marcin Pepliński (2), Mikołaj Rodak (5), Jakub Sladkowski (1), Patryk Wasiak (4), Jakub Wielgucki (2), Franciszek Wierzbicki (2), Filip Wrona (1), Krzysztof Żyszkiewicz (3).

11.07.2024 - Polska: Nikodem Błażejewski, Daniel Drożdż - Jacek Fajfer, Mateusz Grzenkowicz, Oliwier Kamiński, Jakub Luksa, Piotr Mielczarski (7), Kacper Olczyk, Marcin Pepliński (4), Mikołaj Rodak (1), Jakub Sladkowski (3), Patryk Wasiak (6), Jakub Wielgucki (3), Franciszek Wierzbicki (3), Filip Wrona (2), Krzysztof Żyszkiewicz (3).

13.07.2024 - Polska: ---

 
Tabela EHF EURO U20 - Preliminary Round (Grupa F)
1. Szwecja 2 4 pkt. 2-0-0 75:42 +33
2. Islandia 2 4 pkt. 2-0-0 86:54 +32
3. Polska 2 0 pkt. 0-0-2 58:75 -17
4. Ukraina 2 0 pkt. 0-0-2 38:86 -48
 
 
 
 

EHF Beach Handball Championschip - Preliminary Round (Grupa A)

(Varna - Bułgaria)

11.07.2024

11:00

Szwecja

vs

Ukraina

2:1

(18:24, 20:16, 8:6)

11.07.2024

11:00

Polska

vs

Włochy

2:1

(18:26, 27:25, 9:8)

11.07.2024

16:00

Polska

vs

Turcja

2:0

(21:20, 17:14)

11.07.2024

16:00

Włochy

vs

Szwecja

0:2

(16:21, 16:21)

12.07.2024

08:00

Włochy

vs

Turcja

0:2

(26:28, 14:16)

12.07.2024

08:00

Ukraina

vs

Polska

1:2

(16:17, 20:12, 6:7)

12.07.2024

13:00

Turcja

vs

Szwecja

0:2

(22:30, 16:18)

12.07.2024

13:00

Ukraina

vs

Włochy

2:1

(15:18, 26:17, 7:6)

12.07.2024

17:00

Szwecja

vs

Polska

2:0

 (25:18, 27:22)

12.07.2024

17:00

Turcja

vs

Ukraina

1:2

(12:19, 21:20, 6:7)
 

11.07.2024 g. 11:00 - Polska: Krystian Matusiak - Bartosz Andrzejewski (6), Konrad Andrzejewski (16), Maciej Fabianowicz (10), Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto (8), Rafał Renicki (1), Bartosz Wojdak (13).

11.07.2024 g. 16:00 - Polska: Krystian Matusiak - Bartosz Andrzejewski (6), Konrad Andrzejewski (5), Maciej Fabianowicz (16), Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto, Daniel Szendzielorz (2), Bartosz Wojdak (9).

12.07.2024 g. 08:00 - Polska: Filip Jankowski - Bartosz Andrzejewski (2), Maciej Fabianowicz (4), Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto (4), Rafał Renicki (12), Daniel Szendzielorz (4), Bartosz Wojdak (10).

12.07.2024 g. 17:00 - Polska: Krystian Matusiak - Bartosz Andrzejewski (4), Konrad Andrzejewski (14), Maciej Fabianowicz (10), Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto (4), Rafał Renicki (6), Daniel Szendzielorz (2).

 
Tabela EHF Beach Handball Championschip - Grupa A
1.
Szwecja
4
8 pkt.
4-0
8:1
+7
188:156
+32
2.
Polska
4
6 pkt.
3-1
6:4
+2
168:187
-19
3.
Ukraina
4
4 pkt.
2-2
6:6
0
182:162
+20
4.
Turcja
4
2 pkt.
1-3
3:6
-3
155:172
-17
5.
Włochy
4
0 pkt.
0-4
2:8
-6
172:188
-16

 

 

EHF Beach Handball Championschip - Main Round

(Varna - Bułgaria)

13.07.2024

10:00

Polska

vs

Bułgaria

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

10:00

Szwecja

vs

Norwegia

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

10:00

Francja

vs

Ukraina

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

15:30

Bułgaria

vs

Szwecja

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

15:30

Norwegia

vs

Ukraina

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

15:30

Francja

vs

Polska

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

18:30

Ukraina

vs

Bułgaria

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

18:30

Polska

vs

Norwegia

-:-

(--:--, --:--)

13.07.2024

18:30

Szwecja

vs

Francja

-:-

(--:--, --:--)
 

13.07.2024 g. 10:00 - Polska: Filip Jankowski, Krystian Matusiak - Bartosz Andrzejewski, Konrad Andrzejewski, Maciej Fabianowicz, Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto, Rafał Renicki, Daniel Szendzielorz, Bartosz Wojdak.

13.07.2024 g. 15:30 - Polska: Filip Jankowski, Krystian Matusiak - Bartosz Andrzejewski, Konrad Andrzejewski, Maciej Fabianowicz, Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto, Rafał Renicki, Daniel Szendzielorz, Bartosz Wojdak.

13.07.2024 g. 18:30 - Polska: Filip Jankowski, Krystian Matusiak - Bartosz Andrzejewski, Konrad Andrzejewski, Maciej Fabianowicz, Jakub Goleniewski, Tomasz Kołodziejczyk, Łukasz Niedzielak, Tymon Ponto, Rafał Renicki, Daniel Szendzielorz, Bartosz Wojdak.

 
Tabela EHF Beach Handball Championschip - Main Round
1.
Francja
2
4 pkt.
2-0
4:1
+3
114:80
+34
2.
Szwecja
2
4 pkt.
2-0
4:1
+3
98:86
+12
3.
Polska
2
2 pkt.
1-1
2:3
-1
76:94
-18
4.
Bułgaria
2
2 pkt.
1-1
2:3
-1
79:108
-29
5.
Ukraina
2
0 pkt.
0-2
2:4
-2
88:82
+6
6.
Norwegia
2
0 pkt.
0-2
2:4
-2
89:94
-5

 

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2024 20:59