Oficjalny serwis klubu,
sekcja piłki ręcznej

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Terminarz ligi - sezon 2019/2020

Opublikowano: czwartek, 11 lipiec 2019

 

 I liga piłki ręcznej mężczyzn - Grupa C

sezon 2019/2020

Mecze ligowe do rozegrania

sobota, 21 wrzesień 2019
MTS Chrzanów vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KSSPR Końskie vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
NLO SMS ZPRP Kielce vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
KPR Legionowo vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 28 wrzesień 2019
KPR Legionowo vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
MKS Padwa Zamość vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
Orlen Wisła II Płock vs MTS Chrzanów
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS UW Warszawa vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
AZS UJK Społem Kielce vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
SRS Czuwaj Przemyśl vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
sobota, 5 październik 2019
KSSPR Końskie vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
NLO SMS ZPRP Kielce vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
KS Azoty-Puławy II vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
MTS Chrzanów vs KPR Legionowo
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
sobota, 12 październik 2019
Orlen Wisła II Płock vs KSSPR Końskie
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS AWF Biała Podlaska vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
SRS Czuwaj Przemyśl vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
AZS UJK Społem Kielce vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
MKS Padwa Zamość vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KPR Legionowo vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 19 październik 2019
NLO SMS ZPRP Kielce vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
KS Azoty-Puławy II vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS UW Warszawa vs MKS Padwa Zamość
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
KSSPR Końskie vs KPR Legionowo
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
MTS Chrzanów vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
sobota, 2 listopad 2019
AZS AWF Biała Podlaska vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KPR Legionowo vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
SRS Czuwaj Przemyśl vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
AZS UJK Społem Kielce vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
Orlen Wisła II Płock vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
MTS Chrzanów vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
sobota, 9 listopad 2019
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Padwa Zamość vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KSSPR Końskie vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
KS Azoty-Puławy II vs KPR Legionowo
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
NLO SMS ZPRP Kielce vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
AZS UW Warszawa vs Orlen Wisła II Płock
18:30 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
sobota, 16 listopad 2019
NLO SMS ZPRP Kielce vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
AZS UJK Społem Kielce vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
MTS Chrzanów vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KPR Legionowo vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
Orlen Wisła II Płock vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS AWF Biała Podlaska vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
sobota, 23 listopad 2019
AZS UW Warszawa vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
KS Azoty-Puławy II vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
SRS Czuwaj Przemyśl vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
MKS Padwa Zamość vs KPR Legionowo
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KSSPR Końskie vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
sobota, 30 listopad 2019
KPR Legionowo vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
KSSPR Końskie vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
AZS UJK Społem Kielce vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
MTS Chrzanów vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
NLO SMS ZPRP Kielce vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
sobota, 7 grudzień 2019
SRS Czuwaj Przemyśl vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KS Azoty-Puławy II vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
MKS Padwa Zamość vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
Orlen Wisła II Płock vs KPR Legionowo
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS UW Warszawa vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
sobota, 8 luty 2020
Orlen Wisła II Płock vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
AZS UW Warszawa vs KSSPR Końskie
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
SRS Czuwaj Przemyśl vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KS Azoty-Puławy II vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
AZS UJK Społem Kielce vs KPR Legionowo
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
MKS Padwa Zamość vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
sobota, 15 luty 2020
NLO SMS ZPRP Kielce vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
MTS Chrzanów vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
KSSPR Końskie vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
AZS AWF Biała Podlaska vs KPR Legionowo
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KS Azoty-Puławy II vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
sobota, 22 luty 2020
AZS UJK Społem Kielce vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
SRS Czuwaj Przemyśl vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KPR Legionowo vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
MKS Padwa Zamość vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
AZS UW Warszawa vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
Orlen Wisła II Płock vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
sobota, 29 luty 2020
MTS Chrzanów vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
KSSPR Końskie vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
KS Azoty-Puławy II vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
NLO SMS ZPRP Kielce vs KPR Legionowo
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
AZS UW Warszawa vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
sobota, 7 marzec 2020
KPR Legionowo vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Społem Kielce vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
Orlen Wisła II Płock vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
MKS Padwa Zamość vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
SRS Czuwaj Przemyśl vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
AZS AWF Biała Podlaska vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
sobota, 14 marzec 2020
KSSPR Końskie vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
AZS UW Warszawa vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
NLO SMS ZPRP Kielce vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
KS Azoty-Puławy II vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs KPR Legionowo
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Padwa Zamość vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
sobota, 28 marzec 2020
MTS Chrzanów vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
Orlen Wisła II Płock vs AZS UW Warszawa
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
SRS Czuwaj Przemyśl vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KPR Legionowo vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
AZS UJK Społem Kielce vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
sobota, 4 kwiecień 2020
KS Azoty-Puławy II vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs MTS Chrzanów
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Padwa Zamość vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
AZS UW Warszawa vs KPR Legionowo
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
SRS Czuwaj Przemyśl vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
KSSPR Końskie vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie
sobota, 18 kwiecień 2020
AZS UJK Społem Kielce vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
Orlen Wisła II Płock vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
NLO SMS ZPRP Kielce vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
AZS AWF Biała Podlaska vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KPR Legionowo vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
MTS Chrzanów vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
sobota, 25 kwiecień 2020
MKS Padwa Zamość vs AZS AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8, Zamość
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski vs KSSPR Końskie
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Świętokrzyska 11, Ostrowiec Świętokrzyski
AZS UW Warszawa vs MTS Chrzanów
18:00 | CSiR UW, ul. Banacha 2a, Warszawa
SRS Czuwaj Przemyśl vs KPR Legionowo
18:00 | Hala POSiR, ul. Mickiewicza 30, Przemyśl
Orlen Wisła II Płock vs AZS UJK Społem Kielce
18:00 | Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, Płock
KS Azoty-Puławy II vs NLO SMS ZPRP Kielce
18:00 | Hala MOSiR, Al. Partyzantów 11, Puławy
sobota, 2 maj 2020
AZS AWF Biała Podlaska vs SRS Czuwaj Przemyśl
18:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
AZS UJK Społem Kielce vs KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | Hala CRiS UJK, ul. Świętokrzyska 21h, Kielce
KPR Legionowo vs Orlen Wisła II Płock
18:00 | Hala "Arena", ul. Chrobrego 50B, Legionowo
NLO SMS ZPRP Kielce vs AZS UW Warszawa
18:00 | Hala MOSiR, ul. Krakowska 72, Kielce
MTS Chrzanów vs MKS Padwa Zamość
18:00 | Hala MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2, Chrzanów
KSSPR Końskie vs KS Azoty-Puławy II
18:00 | Hala sportowa, ul. Stoińskiego 3, Końskie