Oficjalna strona,
KS AZS-AWF

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Czas pożegnań

Piłka Ręczna

W dniu 18 maja 2024 roku piłkarze ręczni AKPR AZS AWF Biała Podlaska rozegrali swój ostatni mecz w sezonie 2023/2024. Dla pięciu zawodników naszego Klubu, było to ostatnie spotkanie w barwach bialskiego AZS-u.

Po meczu z SMS-em ZPRP I Kielce uroczyście pożegnaliśmy: Kacpra Baranowskiego, Kamila Kozycza, Daniela Makowskiego, Bartłomieja Mazura i Bartosza Warmijaka.

Okres gry w „biało-zielonych” barwach, to z pewnością czas rozwoju, zarówno samych zawodników, jak i całego zespołu. Dlatego z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować i wyrazić wdzięczność za ogrom ciężkiej pracy na treningach, zaangażowanie i walkę w każdym meczu.

Dla naszego Klubu, to powód do dumy, że swoich szeregach mieliśmy zawodników, którzy zawsze godnie reprezentowali AZS AWF Biała Podlaska, na sportowych arenach całej Polski. Mamy nadzieję, że wspomniani szczypiorniści będą zawsze miło wspominali i z sentymentem powracali do hali przy ulicy Marusarza. Jesteśmy także głęboko przekonani, że wspólne sportowe przeżycia, będą zawsze powodem do ciepłych wspomnień o naszym Klubie, a przyjaźnie, które zrodziły się przez czas pobytu w Białej Podlaskiej, przetrwają przez długie lata.

Już od dnia jutrzejszego (środa) rozpoczniemy cykl artykułów, w których przypomnimy sylwetki i dokonania poszczególnych zawodników podczas gry dla naszego akademickiego Klubu. Zapraszamy do lektury!

Pamiątkowe zdjęcie z oficjalnego pożegnania zawodników po ostatnim meczu w sezonie 2023/2024.