Oficjalna strona,
KS AZS-AWF

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Z MKS-em w piątek

Piłka Ręczna

Przed piłkarzami ręcznymi AKPR AZS AWF Biała Podlaska kolejny mecz Ligi Centralnej. Tym razem w ramach 9. kolejki rozgrywek udamy się do Wielunia, na mecz z tamtejszym MKS-em.

Gospodarze nadchodzącego spotkania nie mogą zaliczyć startu sezonu 2023/2024, do udanych. W każdym z siedmiu dotychczasowych zawodów, musieli uznać wyższość rywali i jak nietrudno domyślić się z zerowym kontem punktowym, zajmują ostatnie, piętnaste miejsce w tabeli.

MKS najbliższy celu zainkasowania pierwszych punktów był w meczu, który odbył się ponad miesiąc temu. W Łodzi padł wynik 31:29 dla Anilany, ale w większości pozostałych spotkań wieluński zespół okazywał się wyraźnie słabszy od swoich rywali.

W szeregach wieluńskiej ekipy najskuteczniejszy jest Błażej Golański, zdobywca 29. bramek. Dwa trafienia mniej ma Mateusz Krukiewicz. Ponadto Krzysztof Węcek trafił 24. razy, a Konrad Krzaczyński 23.

Pomimo dotychczasowych wyników MKS-u, naszych szczypiornistów nie może zmylić fakt zerowego dorobku punktowego naszych najbliższych rywali. Aby z Wielunia wrócić w dobrych nastrojach, należy bezwzględnie włożyć w ten mecz maksimum koncentracji i zaangażowania.

Każdy z Was może wesprzeć naszych zawodników, kibicując im podczas transmisji, która dostępna będzie na platformie TVCOM.pl

 

 

9. kolejka - sezon 2023/2024

  MKS Wieluń - AKPR AZS AWF Biała Podlaska

data: 17 listopada 2023 r. (piątek)

godzina: 20:00

miejsce: Hala Sportowa WOSiR w Wieluniu

 

„Partnerem zespołu piłkarzy ręcznych Akademickiego Klubu Piłki Ręcznej AZS AWF Biała Podlaska jest Województwo Lubelskie”