Oficjalna strona,
KS AZS-AWF

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Siatkarze w AMWL

Piłka Siatkowa Mężczyzn

Zakończyła się pierwsza część rozgrywek (zaplanowana na 2022 rok) piłki siatkowej mężczyzn w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego na sezon 2022/2023. W grupie A, doskonale spisuje się zespół AWF-u Biała Podlaska. Nasza drużyna przewodzi w tabeli, z kompletem czterech zwycięstw. Wszystkie zostały odniesione bez straty choćby jednego seta (mecze w rozgrywkach akademickich prowadzone są do dwóch wygranych partii).

W dotychczasowych meczach, drużynę AWF-u Biała Podlaska reprezentowali: M. Bielecki, L. Bieliński, J. Dembowski, Sz. Gonera, H. Jankuniec, D. Jurkowski, K. Klepacz, A. Kulawiec, M. Lechowski, B. Leppert, B. Pyc, J. Szczepanik i M. Szkop.

Komplet wyników i tabela grupy A, Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej mężczyzn, dostępne są na stronie internetowej naszego Klubu w zakładce Piłka Siatkowa.

Zespołowi gratulujemy dotychczasowych wyników i życzymy kontynuacji w 2023 roku!