Witamy,
oficjalny serwis klubu

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Koszulki na zamówienie

Piłka Ręczna

Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska informuje, że możliwe jest zamówienie koszulki meczowej piłkarzy ręcznych. Będą to koszulki, w których występują nasi szczypiorniści w meczach domowych w sezonie 2021/2022 (zdjęcie poglądowe poniżej). Będą one posiadały tylko jedną różnicę - nie będą zawierały numeru i nazwiska.

Koszulki dostępne będą w różnych rozmiarach. Ponadto będzie je można zamówić w wersji zarówno męskiej, jak i żeńskiej. Koszt zakupu to 150 zł.

Przy zamówieniu wymagana jest zaliczka, którą w kwocie 100 zł należy wpłacić na rachunek bankowy nr 45 8025 0007 0051 8260 2000 0010.

W tytule przelewu wpisujemy: "wpłata na cele statutowe klubu - piłka ręczna + rozmiar + wersja koszulki męska/żeńska"

Koszulki będzie można odebrać w Biurze Klubu przy ul. Akademickiej 2 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 15:00) lub podczas meczu, w pomieszczeniu Klubu w hali przy ul. Marusarza 8.

Czas realizacji zamówienia wynosi około 4 tygodni. Oznacza to, że wszyscy chętni, którzy chcieliby otrzymać koszulkę jeszcze przed ostatnim meczem pierwszej rundy Ligi Centralnej, powinni złożyć zamówienie do 15 listopada br. Po tym terminie zamówienia zostaną realizowane po przerwie świąteczno-noworocznej.

Szczegółowe informacje ws. zamówień, płatności i dostawy, można uzyskać pod numerem telefonu: +(48) 83 342 87 74 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy wszystkich sympatyków bialskiej piłki ręcznej, fanów AZS-u do skorzystania z możliwości nabycia tej wyjątkowej pamiątki. Z pewnością będzie się doskonale prezentować, kibicując naszym zawodnikom, na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej ACEPiR. Może to być również świetny pomysł na świąteczny prezent.

Aktualizacja:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych sympatyków, informujemy, że możliwe jest zamówienie koszulki z własnym numerem i nazwiskiem (imieniem lub dowolnym wyrazem). Prosimy o podawanie tych danych na etapie składania zamówienia.