azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Zadecydują ostatnie mecze

Piłka Siatkowa Kobiet

20. kolejka rozgrywek II ligi piłki siatkowej kobiet, nie przyniosła tak długo wyczekiwanych punktów. Ostatnio nasz zespół cieszył się ze zwycięstwa 5 grudnia 2020 roku. Przełamania złej passy nie było także w meczu przeciwko drużynie LTS Legionovia Legionowo. Zespół KS AZS-AWF Biała Podlaska uległ we własnej hali 0:3 i była to ósma z rzędu porażka.

W tym meczu zdecydowanym faworytem był podwarszawski zespół (4. lokata w ligowej tabeli). Pomimo licznych problemów kadrowy, jakie dotknęły bialską drużynę w ostatnim czasie, nasze siatkarki podjęły walkę z LTS-em. Szkoda zwłaszcza pierwszego przegranego na przewagi seta, który przy odrobinie sportowego szczęścia mógł odmienić dalszy przebieg meczu. Ostatecznie jednak to Legionovia zainkasowała komplet punktów, kończąc mecz w trzech setach.

Teraz przed bialskim zespołem tygodniowa przerwa w rozgrywkach, po której nasze Panie zagrają dwa ostatnie, decydujące w walce o utrzymanie, mecze rundy zasadniczej.

20. kolejka II ligi piłki siatkowej kobiet (grupa 2) - 27.02.2021 r., Biała Podlaska

KS AZS-AWF Biała Podlaska - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (24:26, 19:25, 18:25)