+(48) 83 342 87 74

Nadal bez zwycięstwa

Piłka Siatkowa Kobiet

19. kolejka rozgrywek II ligi piłki siatkowej kobiet nie przyniosła, tak potrzebnych, punktów dla zespołu KS AZS-AWF Biała Podlaska. Nasze siatkarki 13 lutego br. zagrały w Olsztynie. Niestety w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego musiały uznać wyższość zespołu Chemika. Pierwsza partia meczu była bardzo zacięta, a gospodynie wygrały tego seta na przewagi (29:27). W kolejnych dwóch setach olsztynianki miały wyraźniejszą przewagę i cały mecz wygrały 3:0.

Akademiczki przegrały siódmy mecz z rzędu, przez co mocno skomplikowała się sytuacja naszej drużyny w tabeli (AZS ma 1 punkt więcej nad zespołem ze strefy spadkowej). W ostatnich trzech seriach fazy zasadniczej, zespół Wojciecha Ignatiuka potrzebuje punktów, aby utrzymać II ligę na kolejny sezon. Trzymamy kciuki za przerwanie złej passy!