+(48) 83 342 87 74

Piąte zwycięstwo

Piłka Siatkowa Kobiet

W 10. kolejce rozgrywek II ligi piłki siatkowej kobiet KS AZS-AWF Biała Podlaska pokonał MUKS Krótka Mysiadło 3:1. Było to piąte zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie.

Mecz rozpoczął się od pewnej wygranej w pierwszym secie do 19. W drugim było jeszcze lepiej. Nasze zawodniczki pozwoliły zdobyć przyjezdnym jedynie 15 punktów. Gdy wydawało się, że zawody zakończą się w trzech setach, siatkarki z Mysiadła przejęły inicjatywę. Pomimo próby dogonienia rywalek, tego seta nasz zespół przegrał do 20. Co nie udało się w trzecim, Akademiczki osiągnęły w czwartym secie. Wygrały go do 21, a tym samym mogą do swojego dorobku dopisać kolejne 3 punkty.

Bilans punktowy AZS-u (15 pkt.) klasyfikuje naszą drużynę, na wysokim czwartym miejscu w ligowej tabeli.

W następnej kolejce rywalkami Akademiczek będzie ekipa MUKS Wojskowe Warszawa.

10. kolejka II ligi piłki siatkowej kobiet (grupa 2), 28.11.2020 r. - Biała Podlaska

KS AZS-AWF Biała Podlaska - MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:19, 25:15, 20:25, 25:21)