+(48) 83 342 87 74

Mało gościnne

Piłka Siatkowa Kobiet

Piąty mecz i czwarte zwycięstwo. To bilans beniaminka rozgrywek II ligi piłki siatkowej kobiet - KS AZS-AWF Biała Podlaska. W 6.kolejce rozgrywek nasze siatkarki dosyć szybko rozprawiły się z AZS LSW Warszawa. Wynik 3:0 dla gospodyń, w setach do 15, 20 i 22, mówi wszystko.

Rezultat ten jest o tyle cenniejszy, że wobec rozstrzygnięć na innych parkietach, nasze Panie zostały liderkami w ligowej tabeli!

Pierwszy set należał zdecydowanie do bialskich Akademiczek. Przyjezdnym trudno było nawiązać wyrównaną walkę z dobrze grającymi siatkarkami z Białej Podlaskiej. W efekcie czego w otwierającym mecz secie rywalki ugrały zaledwie 15 punktów.

Bardziej wyrównana gra miała miejsce w kolejnych odsłonach, ale AZS-AWF kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo.

W kolejnej serii spotkań nasz zespół uda się do stolicy, gdzie zmierzy się z drużyną ESPES Sparta.

AZS-AWF: Iwona Kandora, Aleksandra Teodorska, Katarzyna Łępicka, Hanna Słotarska, Wiktoria Rokicka, Alicja Więckowska, Katarzyna Popiel (L) oraz Stella Łukaszuk, Karolina Kryńska, Adrianna Choina.