Witamy,
oficjalny serwis klubu

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Proporczyk do kolekcji kibica

Proporczyk to kolejna, po koszulce i szaliku, jubileuszowa pamiątka z okazji 50-lecia Klubu AZS AWF Biała Podlaska. Ma on wymiary 14x20 cm. Na jednej stronie znajduje się logo AZS-u na biało-zielonym tle, z drugiej zaś widnieje okolicznościowe logo na białym tle. Aby stać się posiadaczem takiego proporczyka wystarczy wnieść opłatę w kwocie 20 zł, w formie "cegiełki" z przeznaczeniem na realizację celów statutowych naszego Klubu.

Nie jest to jedyny przedmiot wydany z okazji 50-lecia AZS-u. Przypominamy, że dostępne są również koszulki (opłata na cele statutowe w kwocie 65 zł), oraz szaliki klubowe (opłata na cele statutowe w kwocie 35 zł).

Wszystkie pamiątki klubowe będą do nabycia podczas meczów naszych szczypiornistów, w pokoju klubowym zlokalizowanym w hali widowiskowo-sportowej FAWF przy ulicy Marusarza (znajduje się on pod trybuną zajmowaną przez kibiców Vschodniej Husarii).

Najbliższa okazja do nabycia klubowych gadżetów nadarzy się 15 lutego 2020 roku, podczas meczu przeciwko KPR-owi Legionowo. Ponadto każdy z tych przedmiotów można nabyć w Biurze Klubu, które znajduje się w budynku głównym FAWF przy ul. Akademickiej 2 w Białej Podlaskiej - tel. 83 342 87 74.

Dla każdego kibica AZS-u są to z pewnością wspaniałe pamiątki na 50-lecie Klubu. Zachęcamy wszystkich do nabycia proporczyków, koszulek i szalików, a tym samym wsparcia naszego klubu.

A oto jak prezentują się nasze gadżety...

Wizualizacja proporczyka.

 

Koszulka - piłkarz ręczny.

 

Szalik klubowy.