Witamy,
oficjalny serwis klubu

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Jubileuszowe koszulki do nabycia w klubie

Aktualny sezon jest szczególny dla naszego klubu. W 2020 roku AZS AWF Biała Podlaska obchodzić będzie 50-lecie istnienia. Na tą okoliczność władze klubu przygotowały nie lada gratkę dla fanów bialskiego AZS-u. Otóż w biurze klubu nabyć można jubileuszową koszulkę.

Aby stać się jej posiadaczem wystarczy odwiedzić biuro klubu (mieści się przy ul. Akademickiej 2 w Białej Podlaskiej, tel. 83 342 87 74) i wnieść wpłatę w kwocie 65 zł, w formie "cegiełki" z przeznaczeniem na realizację celów statutowych naszego klubu.

Jubileusz 50-lecia AZS AWF Biała Podlaska, jest więc dla wszystkich naszych kibiców, doskonałą okazją do nabycia niecodziennej pamiątki klubowej. Pamiątki, która poza wsparciem klubu, z pewnością idealnie pasować będzie na trybunach hali sportowo-widowiskowej ACEPiR FAWF w Białej Podlaskiej przy ulicy Stanisława Marusarza, podczas gorącego dopingowania naszych piłkarzy ręcznych.

Producentem koszulki jest uznana na rynku sprzętu sportowego - firma Hummel.

Zachęcamy wszystkich wiernych fanów, kibiców i sympatyków klubu do nabycia jubileuszowej edycji koszulki. Zapraszamy po odbiór do biura klubu!