azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Teraz już liga

Super User

W ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem sezonu AZS AWF Biała Podlaska przegrał z czołowym białoruskim zespołem HC Masheka Mogilev 30:35.

Przed sparingiem zespoły ustaliły, że spotkanie zostanie przeprowadzone systemem "hokejowym", tzn. rozegrano trzy części meczu po 20 minut każda. Akademicy tylko w pierwszej tercji mieli trudności z utrzymaniem tempa naszych rywali. W pozostałych częściach meczu nawiązywali walkę z tegorocznym uczestnikiem europejskich rozgrywek EHF Challenge Cup.

Był to ostatni sparing naszych szczypiornistów przed rozpoczynającym się już w najbliższą sobotę sezonem ligowym. Na inaugurację rozgrywek AZS AWF podejmie we własnej hali Orlen Wisłę II Płock. Początek zawodów tradycyjne o godzinie 18:00. Mecz poprowadzą sędziowie: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej (Sandomierz).

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej WWFiS przy ulicy Marusarza, aby wesprzeć naszych piłkarzy ręcznych gorącym dopingiem. Wstęp wolny!

AZS AWF Biała Podlaska - HC Masheka Mogilev 30:35 (8:12; 21:25)

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski, Ostrowski - Stefaniec 7, Łazarczyk 5, Urbaniak 4, Kozycz 3, Mazur 3, Banaś 2, Kandora 2, Maksymczuk 2, Bekisz 1, Ziółkowski 1, Nowicki, Niedzielenko.

Klub AZS AWF Biała Podlaska przygotowania do sezonu 2019/2020 zakończył grą kontrolną z HC Masheka Mogilev.