azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Wracamy z pucharem

Super User

Zwycięstwem AZS AWF Biała Podlaska zakończył się dwudniowy turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Podczas tych zawodów nasza drużyna wygrała wszystkie trzy spotkania.

Pierwszego dnia pokonaliśmy drugoligowy KS Uniwersytet Radom 23:18 (13:10). Sobotni turniejowy dzień rozpoczęliśmy od wysokiej wygranej z ligowym rywalem, KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski 26:15 (15:7). Wyniki innych meczów sprawiły, że tylko wysoka porażka w ostatnim meczu z gospodarzami, mogła pozbawić nas tryumfu w całym turnieju. W spotkaniu kończącym cały towarzyski turniej pokonaliśmy KSSPR Końskie 24:20, mimo że do przerwy traciliśmy do klubu z Końskich trzy bramki (11:14).

Po zakończonym meczu odbyło się oficjalne zakończenie turnieju oraz wręczenie pucharów. Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie trafił najpierw w ręce kapitana zespołu, Marcina Stefańca, a następnie do całej drużyny.

Podczas turnieju w Końskich, trenerzy Dzmitry Tsikhan i Sławomir Bodasiński, nadal nie mogli skorzystać z kilku zawodników, którzy mają drobne urazy.

Teraz przed naszymi szczypiornistami kilka dni przerwy w treningach. Będzie to czas, żeby odzyskać świeżość i zregenerować siły przed ostatnim etapem przygotowań do sezonu. Zespół wznowi treningi 11 września, a w dniach 17/18 września w Białej Podlaskiej planowane są ostatnie mecze kontrolne z zespołem z Białorusi.

Wyniki Turnieju Piłki Ręcznej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie
KSSPR Końskie 20 : 24 AZS AWF Biała Podlaska

Tabela końcowa Turnieju Piłki Ręcznej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie