Oficjalny serwis klubu,
sekcja piłki ręcznej

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Aktualności

Podziękowania i pożegnanie...

W dniu 21 czerwca br. odbyło się spotkanie drużyny piłki ręcznej AZS AWF Biała Podlaska z Prezydentem Miasta Dariuszem Stefaniukiem oraz z grupą głównych sponsorów naszego klubu. Podczas tego spotkania padło wiele ciepłych i pozytywnych słów. Zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz kierownictwu zespołu pogratulowano i podziękowano za bardzo udany sezon 2017/2018.
Ponadto pamiątkowe statuetki otrzymali: trener Dzmitry Tsikhan, kierownik zespołu Wojciech Horeglad oraz dwaj piłkarze ręczni, którzy niestety kończą swoją przygodę z AZS-em. Są to: bramkarz Damian Chmurski i rozgrywający Bartosz Warmijak.
Damian Chmurski w akademickich barwach występował przez 4. sezony (w latach 2014-2018). Stawał w bramce AZS-u w 93. meczach na szczeblu I i II ligi, oraz w rozgrywkach Pucharu Polski, wielokrotnie prezentując interwencje na najwyższym poziomie. Jest również autorem 2. bramek (oba trafienia "Chmura" zanotował w ostatnim sezonie).
6. sezonów w biało-zielonych barwach spędził z kolei Bartosz Warmijak (lata 2012-2018). Wychowanek UKS Skorpion Rudka, wystąpił w naszym klubie w 113. meczach, rzucając łącznie 319 bramek.
Obu zawodnikom składamy jeszcze raz serdeczne podziękowania, za ogromny wkład, jaki wnieśli w sportowy rozwój naszego zespołu oraz życzymy dalszych sukcesów. Szczególne słowa uznania kierujemy także do wszystkich, którzy przyczynili się do osiągnięcia dobrego wyniku w zakończonym sezonie...
 
fot. AZS AWF Biała Podlaska