W dniach 19-21 czerwca 2026 r. w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na ścieżce, trampolinie i podwójnej mini trampolinie. Wśród najlepszych zawodniczek w kraju znakomicie zaprezentowała się Maja Di Silvestro - studentka II roku kierunku wychowanie fizyczne oraz zawodniczka KS AZS-AWF Biała Podlaska.
Wyniki:
🏆 Skoki na ścieżce - klasa mistrzowska
🥈 Wicemistrzyni Polski Seniorów 2026!
Maja po raz kolejny potwierdziła swoją przynależność do krajowej czołówki. Po wcześniejszych triumfach w zawodach Pucharu Polski, również podczas najważniejszej imprezy sezonu zaprezentowała doskonałą formę.
Perfekcyjnie wykonała swoje układy, uzyskując bardzo wysokie oceny za technikę i styl, co przełożyło się na srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów.
Serdecznie gratulujemy Mai oraz trenerowi Michałowi Biegajło.