+(48) 83 342 87 74

Narzucili swoje tempo

Opublikowano: czwartek, 06 luty 2020 Super User

Kolejny dobry mecz zagrali siatkarze AZS AWF Biała Podlaska. Tym razem nietypowo, bo we wtorek podejmowali we własnej hali ekipę z Chełma.

Zanim się na dobre rozpoczął pierwszy set tego spotkania, musiał się już kończyć. Akademicy wygrali go do 10! Nieco bardziej wyrównana, chociaż toczona pod dyktando naszych siatkarzy, była również druga partia tego meczu, która zakończyła się wynikiem 25:20.

Trzeci set okazał się jedynie formalnością. Po trzysetowym, dobrym w naszym wykonaniu meczu dopisujemy kolejne punkty.

Po tym zwycięstwie AZS AWF, powiększył swój dorobek do 17 punktów i awansował na 2. miejsce w tabeli.