Witamy,
oficjalny serwis klubu

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Nominacja odebrana

Opublikowano: czwartek, 30 styczeń 2020 Super User

29 stycznia 2020 roku w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie nominacji dla organizatorów 37. PZLA Mistrzostw Polski w kategorii do lat 23 w roku 2020.

Miło nam poinformować, że gospodarzem tego wydarzenia sportowego będzie Biała Podlaska, a głównym organizatorem nasz klub AZS AWF Biała Podlaska.

W oficjalnych uroczystościach udział wzięli: Michał Litwiniuk - Prezydent Miasta Biała Podlaska, Mariusz Lichota - Prezes KS AZS AWF Biała Podlaska, oraz Tadeusz Makaruk - trener naszego klubu, którzy z rąk Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Henryka Olszewskiego odebrali tą zaszczytną nominację.

37. PZLA Mistrzostw Polski U23 odbędą się w dniach 11-12 lipca 2020 roku na obiektach FAWF w Białej Podlaskiej.

 

fot. UM Biała Podlaska/KS AZS AWF Biała Podlaska