+(48) 83 342 87 74

Przerwa w lidze nie pomogła

Opublikowano: czwartek, 10 styczeń 2019 Super User

Siatkarze AZS AWF Biała Podlaska ponieśli 4 porażkę. W 5. kolejce rozgrywek ulegli na wyjeździe zespołowi TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski 0:3. Pomimo niepełnego składu nasza ekipa dzielnie walczyła. Niestety nie wystarczyło to do zdobycia choćby seta. W pierwszej i ostatniej partii meczu Akademikom zabrakło skuteczności w końcówkach i to rywale zwyciężali na przewagi. Szkoda zwłaszcza trzeciego seta, w którym mimo kilku punktów przewagi, to TSS Kudłaty cieszył się ze zwycięstwa.

TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski – AZS AWF Biała Podlaska 3:0 (31:29, 25:17, 28:26)

AZS AWF: Hubert Jankuniec, Przemysław Peryt, Rafał Żurawski, Wojciech Ignatiuk, Jakub Gaładyna, Mateusz Kamiński, Karol Kostrzewski (libero) oraz Maciej Malczyński, Kacper Nowicki, Mikołaj Sałaciński.