Witamy,
oficjalny serwis klubu

+(48) 83 342 87 74
azsawfbp@gmail.com

Wyniki II ligi kobiet - sezon 2020/2021

Opublikowano: sobota, 20 marzec 2021 Super User

 II liga piłki siatkowej kobiet - Grupa 2

sezon 2020/2021

 

Siatkówka - wyniki II ligi kobiet

sobota, 20 marzec 2021
UKS Ósemka Siedlce 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
18:00
PMKS Nike Węgrów 3 : 0 LTS Legionovia Legionowo
18:00
AZS LSW Warszawa 3 : 0 UKS Chemik SMS Olsztyn
18:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 3 : 1 MUKS Wojskowe Warszawa
14:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
niedziela, 14 marzec 2021
KS AZS AWF Warszawa 1 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
18:00
sobota, 13 marzec 2021
MUKS Wojskowe Warszawa 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
18:00
LTS Legionovia Legionowo 3 : 1 UKS Ósemka Siedlce
18:00
ESPES Sparta Warszawa 2 : 3 AZS LSW Warszawa
18:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
18:00
MUKS Krótka Mysiadło 3 : 0 KS AZS-AWF Biała Podlaska
17:00 | Hala Centrum Sportu, ul. Kwiatowa 28, Mysiadło
sobota, 27 luty 2021
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
18:00
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
18:00
UKS Ósemka Siedlce 3 : 1 UKS Chemik SMS Olsztyn
18:00
PMKS Nike Węgrów 3 : 1 ESPES Sparta Warszawa
18:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 0 : 3 LTS Legionovia Legionowo
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
sobota, 13 luty 2021
MUKS Krótka Mysiadło 0 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
18:00
AZS LSW Warszawa 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
18:00
LTS Legionovia Legionowo 3 : 1 KS AZS AWF Warszawa
18:00
ESPES Sparta Warszawa 0 : 3 UKS Ósemka Siedlce
18:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 3 : 0 KS AZS-AWF Biała Podlaska
14:00 | Hala Sportowa SP 12, ul. Turowskiego 3, Olsztyn
sobota, 30 styczeń 2021
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 UKS Chemik SMS Olsztyn
18:00
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 2 LTS Legionovia Legionowo
18:00
UKS Ósemka Siedlce 0 : 3 AZS LSW Warszawa
18:00
MUKS Wojskowe Warszawa 1 : 3 MUKS Krótka Mysiadło
18:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 0 : 3 ESPES Sparta Warszawa
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
czwartek, 28 styczeń 2021
MUKS Wojskowe Warszawa 0 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
17:00
sobota, 23 styczeń 2021
PMKS Nike Węgrów 3 : 0 UKS Ósemka Siedlce
18:00
AZS LSW Warszawa 3 : 1 KS AZS-AWF Biała Podlaska
18:00 | Hala OSiR, ul. Gładka 18, Warszawa
LTS Legionovia Legionowo 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
18:00
ESPES Sparta Warszawa 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
18:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 1 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
18:00
niedziela, 17 styczeń 2021
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 1 AZS LSW Warszawa
17:00
sobota, 16 styczeń 2021
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 AZS LSW Warszawa
18:00
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 1 ESPES Sparta Warszawa
18:00
MUKS Wojskowe Warszawa 1 : 3 UKS Chemik SMS Olsztyn
18:00
MUKS Krótka Mysiadło 1 : 3 LTS Legionovia Legionowo
18:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
16:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
środa, 13 styczeń 2021
LTS Legionovia Legionowo 0 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
17:00
wtorek, 12 styczeń 2021
ESPES Sparta Warszawa 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
18:00
sobota, 9 styczeń 2021
PMKS Nike Węgrów 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
18:00
AZS LSW Warszawa 2 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
18:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 3 : 2 MUKS Krótka Mysiadło
18:00
UKS Ósemka Siedlce 3 : 0 KS AZS-AWF Biała Podlaska
14:00 | Hala ZSP nr 3, ul. Popiełuszki 8, Siedlce
niedziela, 20 grudzień 2020
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 1 MUKS Krótka Mysiadło
18:00
sobota, 19 grudzień 2020
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 2 PMKS Nike Węgrów
18:00
MUKS Wojskowe Warszawa 0 : 3 AZS LSW Warszawa
18:00
MUKS Krótka Mysiadło 3 : 0 ESPES Sparta Warszawa
18:00
LTS Legionovia Legionowo 3 : 0 UKS Chemik SMS Olsztyn
18:00
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 UKS Ósemka Siedlce
16:00
środa, 16 grudzień 2020
KS AZS-AWF Biała Podlaska 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
19:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
PMKS Nike Węgrów 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
18:00
AZS LSW Warszawa 0 : 3 MUKS Krótka Mysiadło
18:00
ESPES Sparta Warszawa 1 : 3 LTS Legionovia Legionowo
18:00
wtorek, 15 grudzień 2020
UKS Ósemka Siedlce 0 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
18:00
sobota, 12 grudzień 2020
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 0 KS AZS-AWF Biała Podlaska
18:00
UKS Ósemka Siedlce 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
18:00
MUKS Krótka Mysiadło 1 : 3 PMKS Nike Węgrów
18:00
LTS Legionovia Legionowo 2 : 3 AZS LSW Warszawa
18:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 0 : 3 ESPES Sparta Warszawa
18:00
sobota, 5 grudzień 2020
MUKS Wojskowe Warszawa 0 : 3 KS AZS-AWF Biała Podlaska
19:00 | Hala XXIII LO, ul. Naddnieprzańska 2/4, Warszawa
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
18:00
MUKS Krótka Mysiadło 3 : 0 UKS Ósemka Siedlce
18:00
LTS Legionovia Legionowo 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
18:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 3 : 0 AZS LSW Warszawa
18:00
środa, 2 grudzień 2020
UKS Chemik SMS Olsztyn 1 : 3 UKS Ósemka Siedlce
17:00
niedziela, 29 listopad 2020
KS AZS AWF Warszawa 3 : 1 ESPES Sparta Warszawa
17:00
sobota, 28 listopad 2020
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
17:00
UKS Ósemka Siedlce 1 : 3 LTS Legionovia Legionowo
17:00
PMKS Nike Węgrów 3 : 2 UKS Chemik SMS Olsztyn
17:00
AZS LSW Warszawa 1 : 3 ESPES Sparta Warszawa
17:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 3 : 1 MUKS Krótka Mysiadło
14:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
niedziela, 22 listopad 2020
UKS Chemik SMS Olsztyn 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
17:00
sobota, 21 listopad 2020
LTS Legionovia Legionowo 3 : 0 KS AZS-AWF Biała Podlaska
18:00 | Arena Legionowo, ul. Chrobrego 50B, Legionowo
MUKS Krótka Mysiadło 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
17:00
ESPES Sparta Warszawa 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
17:00
piątek, 20 listopad 2020
MUKS Krótka Mysiadło 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
17:00
czwartek, 19 listopad 2020
AZS LSW Warszawa 2 : 3 MUKS Wojskowe Warszawa
17:00
sobota, 14 listopad 2020
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 LTS Legionovia Legionowo
18:00
UKS Ósemka Siedlce 2 : 3 ESPES Sparta Warszawa
18:00
PMKS Nike Węgrów 3 : 0 AZS LSW Warszawa
18:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 2 : 3 UKS Chemik SMS Olsztyn
14:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
niedziela, 8 listopad 2020
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 PMKS Nike Węgrów
17:00
sobota, 7 listopad 2020
AZS LSW Warszawa 2 : 3 UKS Ósemka Siedlce
17:00
ESPES Sparta Warszawa 3 : 1 KS AZS-AWF Biała Podlaska
16:00 | Hala sportowa CRS, ul. Lindego 20, Warszawa
piątek, 30 październik 2020
PMKS Nike Węgrów 0 : 3 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
19:30
sobota, 24 październik 2020
KS AZS-AWF Biała Podlaska 3 : 0 AZS LSW Warszawa
17:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3 : 0 UKS Chemik SMS Olsztyn
17:00
UKS Ósemka Siedlce 2 : 3 PMKS Nike Węgrów
17:00
MUKS Wojskowe Warszawa 2 : 3 LTS Legionovia Legionowo
17:00
środa, 21 październik 2020
PMKS Nike Węgrów 2 : 3 KS AZS-AWF Biała Podlaska
19:30 | Hala ZSP, ul. Bohaterów Warszawy 10, Węgrów
AZS LSW Warszawa 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
17:00
LTS Legionovia Legionowo 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
17:00
ESPES Sparta Warszawa 3 : 2 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
17:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 3 : 0 MUKS Wojskowe Warszawa
17:00
sobota, 17 październik 2020
MUKS Wojskowe Warszawa 1 : 3 ESPES Sparta Warszawa
17:00
MUKS Krótka Mysiadło 3 : 1 UKS Chemik SMS Olsztyn
17:00
KS AZS-AWF Biała Podlaska 3 : 1 UKS Ósemka Siedlce
14:00 | Hala sportowo-widowiskowa, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
sobota, 10 październik 2020
UKS Ósemka Siedlce 0 : 3 KS AZS AWF Warszawa
17:00
ESPES Sparta Warszawa 3 : 2 MUKS Krótka Mysiadło
17:00
UKS Chemik SMS Olsztyn 3 : 0 LTS Legionovia Legionowo
17:00
sobota, 3 październik 2020
MUKS Wojskowe Warszawa 0 : 3 PMKS Nike Węgrów
19:00
KS AZS AWF Warszawa 3 : 0 KS AZS-AWF Biała Podlaska
17:00 | Hala Gier AWF, ul. Marymoncka 34, Warszawa
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 2 : 3 UKS Ósemka Siedlce
17:00
MUKS Krótka Mysiadło 3 : 1 AZS LSW Warszawa
17:00
LTS Legionovia Legionowo 3 : 1 ESPES Sparta Warszawa
17:00
niedziela, 27 wrzesień 2020
ESPES Sparta Warszawa 3 : 2 UKS Chemik SMS Olsztyn
17:00
sobota, 26 wrzesień 2020
KS AZS-AWF Biała Podlaska 3 : 1 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa ACEPiR, ul. Marusarza 8, Biała Podlaska
PMKS Nike Węgrów 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło
17:00
AZS LSW Warszawa 3 : 1 LTS Legionovia Legionowo
16:00
piątek, 25 wrzesień 2020
MUKS Wojskowe Warszawa 1 : 3 UKS Ósemka Siedlce
18:00