+(48) 83 342 87 74

Lider za mocny

Opublikowano: poniedziałek, 02 marzec 2020 Super User

W 11. kolejce rozgrywek III ligi w piłce siatkowej mężczyzn AZS AWF Biała Podlaska podejmował lidera rozgrywek UKS Arkę Wojsławice. Akademicy zdołali urwać mistrzowi rozgrywek wojewódzkich zaledwie seta, chociaż okazji do osiągnięcia lepszego wyniku nie brakowało.

Pierwsza partia meczu zakończyła się pewnym zwycięstwem gości. W drugim secie gra mocno się wyrównała, ale do wygrania go na przewagi zabrakło nieco szczęścia i zimnej krwi. Co nie udało się w drugim, powiodło się w trzecim secie. "Biało-zieloni" pokonali Arkę do 25. Czwarta partia rozpoczęła się z nadziejami, że uda się doprowadzić do tie-breaka. Goście niestety utrzymali koncentrację i wygrali w całym meczu 3:1.